Hakkımızda

Buka Dijital Baskı, baskı ve matbaa ürünlerini tek bir noktadan ve uygun fiyatlı olarak sipariş edebileceğiniz bir online matbaadır. Buka Dijital Baskı olarak teknoloji ile birlikte değişen ve gelişen iş dünyasının baskı ve matbaa ihtiyaçlarına geleneksel (yavaş, kalitesiz, pahalı) çözümlerin yerine yeni nesil (hızlı, kaliteli, uygun fiyatlı) çözümler sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Sektör ve hacim fark etmeksizin tüm firmalar matbaa ve baskı ürünlerine ihtiyaç duyar. Buka Dijital Baskı olarak; müşterilerimizin baskı ihtiyaçları için uygun fiyat ve kaliteli baskıyı en iyi hizmet kalitesi ile birlikte almalarını mümkün kılıyoruz. Kartvizit, el ilanı, broşür, davetiye, etiket, afiş ve 50’nin üzerinde ürün çeşidini bir arada ve uygun fiyatlı olarak bulabileceğiniz online matbaa bukadijitalbaski.com’da avantajlı bir dünya sizleri bekliyor.

Buka Dijital Baskı Online Matbaa Hizmetinin Avantajları

Online matbaa ile beraber artık tüm baskı ihtiyaçlarınızı müşteri memnuniyeti garantisi ve uygun fiyatlarla çözebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz baskı ürünü için matbaa matbaa dolaşıp fiyat almaya çalışmak yerine bukadijitalbaski.com’u ziyaret edebilir, şeffaf bir şekilde fiyatları görüntüleyebilir, kolayca siparişinizi verebilirsiniz.

Buka Dijital Baskı ile reklam ajansları, grafikerler, KOBİ ve çok şubeli firmalar baskı siparişlerini özel fırsatlar ile internet üzerinden kolayca verirler. Firma olarak en büyük önceliğimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti vererek, her süreçte onların yanında olmak.

Baskı Ürünlerimiz

Reklam, firmaların başarısında rol oynayan en önemli parçalardan biridir. Matbaa baskı ürünleri ise reklam, promosyon ve marka imajı gibi pek çok farklı noktadan bu ana parçayı destekler. Bu nedenle her firma hangi sektörde olursa olsun baskı ürünlerine ihtiyaç duyar. Biz de bukadijitalbaski.com olarak firmaların bu ihtiyaçlarına en kolay, en kaliteli ve en uygun fiyatlarla ulaşması için Dijital Baskı alanında faaliyet gösteriyoruz.

Kartvizit, el ilanı, broşür, afiş, davetiye gibi herkes tarafından kullanılan matbaa ürünlerinden, dergi, katalog, magnet, billboard gibi sadece bazı sektörlerde yoğunlukla kullanılan ürünlere kadar tüm ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Madem öyle, bukadijitalbaski.com’da baskı ürünlerimiz neler, onlardan bahsedelim:

  • Kimin ne olduğunu ve nerede bulunduğunu gösteren kartvizitler,
  • El ele, göz göze iletişimi en direkt yoldan sağlayan el ilanları,
  • Dünyanın en olmazsa olmaz reklam ürünü olan broşürler,
  • Sesinizi büyük kitlelere duyurmanızı sağlayan afişler ve posterler,
  • Kurumsal kimlik nadideleri antetli kâğıtlar, zarflar, cepli dosyalar,
  • Ofislere şenlik küp bloknotlar, yapışkanlı kâğıtlar, takvimler, kitap ayraçları,